** Penzion Lucinka /ubytovanie Svoboda nad Upou

Penzion Svoboda nad Upou Lucinka
 
Ubytovanie v Krkonošiach - Penzión Lucinka sa nachádza na kopci 550m nad morom v okrajovej časti obce s krásnym výhľadom na Svobodu nad Úpou. Do centra obce je to 300m a nájdete tu reštaurácie, bary, obchody, ale aj bowling, saunu. Autobusové a vlakové nádražie je vzdialené 400m.  

Svoboda nad Úpou Penzion Lucinka okolie:
Jedná sa o samostatný objekt s oplotenou záhradou, ktorý je dobre dostupný autom, parkovanie pri objekte 4x. Za penziónom Lucinka sú lúky, kde v zimnom období je udržiavaná bežecká trasa, po ktorej je možné dôjsť do Jánských Lázní. Zjazdové lyžovanie 2km zjazdovka Dunkán, Čierna hora - Čiernohorský expres, kabínková lanovka. Ski - busy jazdia zadarmo zastávka je 300m od objektu.

Penzión Lucinka Svoboda nad Úpou ubytovanie:
Pension Lucinka ponúka celoročne ubytovanie v dvoch apartmánoch. V prízemí je apartmán s 2 spálňami, so samostatným vchodom. V každej spálni je dvojposteľ a 2x jedno lôžko. Možnosť detskej postieľky. V poschodí je druhý apartmán s jednou spálňou 1x dvojpostěľ, 1x jednolôžko, 1x prístelka. Obidva apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom, WC, apartmán 1. je navyše vybavený vaňou. Vykurovanie penziónu je centrálne - plynové, riadené termostatom. Hostia môžu využívať detskú herňu, šípky, stolný futbal.

Svoboda nad Úpou ubytovanie penzión Lucinka:
Možnosť vlastného varenia alebo návšteva reštaurácií vzdialenosť 200 - 300m. Apartmány majú vlastné kuchynky vybavené - sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, hriankovač. 1.apartmán má rádio, 2x TV + Sat. 2.apartmán práčka, rádio, 1x Tv + Sat.

Ubytovanie Janské Lázne penzion Svoboda nad Úpou Lucinka:
Pri penzióne Lucinka sa nachádza zastrešené posedenie s krbom a grilom, stolný tenis, drevený sedací nábytok. V oplotenej záhrade je k dispozícii vyhrievaný vonkajší bazén 8x4m. Pri bazéne solárna sprcha, ležadlá, slnečník, drevený záhradný nábytok, šmykľavka, detská hojdačka, pieskovisko, záhradný detský domček, vonkajšie ohnisko. 

Dovolenka Krkonoše Svoboda nad Úpou penzión Lucinka:
V zimnom období je okolie pensionu ideálne pre zimné športy, dobrá dostupnosť lyžiarskych stredísk. Jánské Lázne 2km, Mladé Buky (golfové ihrisko 18 jamiek) 4km, Černý Dul 5km, Pec pod Snežkou 10km. Skibusy jazdia zadarmo. Letné výlety: ZOO Dvur Králové safari 25km. Trutnov okresné mesto 10km zimný štadión, aquapark, kino, divadlo, krytý bazén, tenisové kurty, nákupné strediská. Adršpašské skaly 25km Skalné mesto. Žaclér 15km banícke múzeum. Vrchlabí 20km vyhliadkové lety, zámok Kuks 20km (Unesco).
Penzion Svoboda nad Upou Lucinka - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Svoboda nad Upou Lucinka - k dispozícii letná terasaPenzion Svoboda nad Upou Lucinka - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Svoboda nad Upou Lucinka - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Svoboda nad Upou Lucinka - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Svoboda nad Upou Lucinka - Izby s vlastnou toaletou